Nejbližší koncerty

30.11.2018 Koncert
Brno-Bystrc, Česko
14.12.2018 Koncert
Praha, KD Mlejn, Česko
16.12.2018 Koncert
Libouchec, Česko
další koncerty....

Kytarová dílna RH se blíží!

Vážení přátelé, kamarádi a příznivci hry na kytaru!

Nedávno jsem vám představil obal nového CD, které vyjde 1. 12. 2018. Teď bych vám rád ukázal další novinku, která brzy spatří světlo světa.

Po téměř 10 měsících intenzivní a usilovné práce na velkém projektu „Kytarová dílna RH“ vám konečně mohu představit obal dlouho očekávaného prvního dílu a ještě prozradit pár detailů. DVD se vyrábí, obal tiskne, takže už se to blíží!

DVD trvá přes dvě hodiny a zahrnuje příběhy, hru a výuku mých sedmi písní, vybraných z různých alb Kamelotu. V závěru každého DVD vám pak vždy představím jednu ze svých kytar. V prvním dílu to bude Gibson 1943.

Písně, které se budeme na tomto dvd společně učit jsou:

Zachraňte koně

Zakletá v pásu kolejí

Tahle země není pro starý

Smutek

Pozor, tunel!

Dopis z Borodina

Čas rozchodů

 

Jsem moc rád, že se nám navíc podařilo vyjednat pro milovníky kytar nebo jiných hudebních nástrojů s firmou Kytary.cz výbornou věc!

V každém DVD „Kytarová dílna RH“ najdete kupón na slevu ve výši 5% na jakýkoliv nákup v Kytary.cz.

 

Pokud si chcete koupit (nebo někomu dát jako dárek) např. novou kytaru, klavír, basu, housle, bicí, kombo nebo jen struny či trsátko, s kupónem vás vše vyjde o 5% levněji. Kupón lze použít na nákup prostřednictvím e-shopu:  www.kytary.cz, kde zadáte kód z kupónu nebo jej předložíte při placení přímo v kamenné prodejně Kytary.cz v Praze nebo v Brně.

 

Společně s Kytarovou dílnou vyjde i tištěný zpěvník s kompletním notovým i akordovým zápisem písní z prvního a druhé dílu kytarové dílny. Můžete jej využít a nosit s sebou na různé sešlosti anebo si do něj můžete zapisovat své vlastní nápady. DVD i zpěvník si budete moci zakoupit prostřednictvím e-shopů:

 

www.bandsmarket.cz/kamelot

www.kytary.cz

nebo přímo na některém našich koncertů.

 

O přesném termínu vydání DVD vás budeme určitě včas informovat.

Přeji vám slunečné a barevné podzimní dny! Váš Roman Horký


Novinky

Partneři